Głosowanie nad przyjęciem składu Komisji Skrutacyjnej przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
13 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Tomasz Bielecki | za |
Jan Fleszer | za |
Ewelina Gamułka | za |
Jarosław Godau | za |
Tomasz Hałaburda | brak (nieobecność) |
Beata Jurałowicz | brak (nieobecność) |
Renata Knitter | za |
Piotr Kopiniak | za |
Paweł Kula | za |
Marlena Makowska | za |
Arkadiusz Miller | za |
Justyna Popławska | za |
Izabela Stawicka | za |
Mariusz Stosik | za |
Tadeusz Wietrzyński | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: -
Głosowanie w sprawie przyjęcia Regulaminu głosowania w wyborze Przewodniczącego/Wiceprzewodniczącego Rady Gminy przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
13 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Tomasz Bielecki | za |
Jan Fleszer | za |
Ewelina Gamułka | za |
Jarosław Godau | za |
Tomasz Hałaburda | brak (nieobecność) |
Beata Jurałowicz | brak (nieobecność) |
Renata Knitter | za |
Piotr Kopiniak | za |
Paweł Kula | za |
Marlena Makowska | za |
Arkadiusz Miller | za |
Justyna Popławska | za |
Izabela Stawicka | za |
Mariusz Stosik | za |
Tadeusz Wietrzyński | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: -
Głosowanie w sprawie wniosku o wprowadzenie do porządku obrad pkt Wybór Wiceprzewodniczącego przyjęto (w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
14 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Tomasz Bielecki | za |
Jan Fleszer | za |
Ewelina Gamułka | za |
Jarosław Godau | za |
Tomasz Hałaburda | za |
Beata Jurałowicz | brak (nieobecność) |
Renata Knitter | za |
Piotr Kopiniak | za |
Paweł Kula | za |
Marlena Makowska | za |
Arkadiusz Miller | za |
Justyna Popławska | za |
Izabela Stawicka | za |
Mariusz Stosik | za |
Tadeusz Wietrzyński | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: -
Głosowanie w sprawie wniosku o wprowadzenie do porządku obrad pkt Wystąpienie Wójta i zaproszonych gości przyjęto (w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
14 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Tomasz Bielecki | za |
Jan Fleszer | za |
Ewelina Gamułka | za |
Jarosław Godau | za |
Tomasz Hałaburda | za |
Beata Jurałowicz | brak (nieobecność) |
Renata Knitter | za |
Piotr Kopiniak | za |
Paweł Kula | za |
Marlena Makowska | za |
Arkadiusz Miller | za |
Justyna Popławska | za |
Izabela Stawicka | za |
Mariusz Stosik | za |
Tadeusz Wietrzyński | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: -
Głosowanie w sprawie przyjęcia składu Komisji Skrutacyjnej przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
14 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Tomasz Bielecki | za |
Jan Fleszer | za |
Ewelina Gamułka | za |
Jarosław Godau | za |
Tomasz Hałaburda | za |
Beata Jurałowicz | brak (nieobecność) |
Renata Knitter | za |
Piotr Kopiniak | za |
Paweł Kula | za |
Marlena Makowska | za |
Arkadiusz Miller | za |
Justyna Popławska | za |
Izabela Stawicka | za |
Mariusz Stosik | za |
Tadeusz Wietrzyński | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: -