Głosowanie nad przyjęciem porządku obrad IX sesji Rady Gminy Smołdzino przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Tomasz Bielecki | za |
Jan Fleszer | za |
Ewelina Gamułka | za |
Jarosław Godau | za |
Tomasz Hałaburda | za |
Beata Jurałowicz | za |
Renata Knitter | za |
Piotr Kopiniak | za |
Paweł Kula | za |
Marlena Makowska | za |
Arkadiusz Miller | za |
Justyna Popławska | za |
Izabela Stawicka | za |
Mariusz Stosik | za |
Tadeusz Wietrzyński | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 13-06-2019
Głosowanie nad przyjęciem uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Smołdzino na 2019 rok. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Tomasz Bielecki | za |
Jan Fleszer | za |
Ewelina Gamułka | za |
Jarosław Godau | za |
Tomasz Hałaburda | za |
Beata Jurałowicz | za |
Renata Knitter | za |
Piotr Kopiniak | za |
Paweł Kula | za |
Marlena Makowska | za |
Arkadiusz Miller | za |
Justyna Popławska | za |
Izabela Stawicka | za |
Mariusz Stosik | za |
Tadeusz Wietrzyński | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 13-06-2019
Głosowanie nad przyjęciem uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty na terenie Gminy Smołdzino przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Tomasz Bielecki | za |
Jan Fleszer | za |
Ewelina Gamułka | za |
Jarosław Godau | za |
Tomasz Hałaburda | za |
Beata Jurałowicz | za |
Renata Knitter | za |
Piotr Kopiniak | za |
Paweł Kula | za |
Marlena Makowska | za |
Arkadiusz Miller | za |
Justyna Popławska | za |
Izabela Stawicka | za |
Mariusz Stosik | za |
Tadeusz Wietrzyński | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 13-06-2019
Głosowanie nad przyjęciem uchwały w sprawie powołania Zespołu ds. zaopiniowania kandydatów na ławników do sądów powszechnych przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Tomasz Bielecki | za |
Jan Fleszer | za |
Ewelina Gamułka | za |
Jarosław Godau | za |
Tomasz Hałaburda | za |
Beata Jurałowicz | za |
Renata Knitter | za |
Piotr Kopiniak | za |
Paweł Kula | za |
Marlena Makowska | za |
Arkadiusz Miller | za |
Justyna Popławska | za |
Izabela Stawicka | za |
Mariusz Stosik | za |
Tadeusz Wietrzyński | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 13-06-2019