Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urzędu Gminy Smołdzino
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Spotkanie w dniu 26 stycznia 2010 r.

W dniu 26 stycznia 2011 r.  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Smołdzinie odbyło się na zaproszenie Wójta Gminy Smołdzino Pani Lidii Orłowskiej-Getler spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych działających na terenie Gminy Smołdzino, przedstawicielami jednostek  samorządu terytorialnego oraz instytucji oświatowych i kultury. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele społeczności lokalnej.

W pierwszej części spotkania omówiono między innymi zasady i tryb przeprowadzania konsultacji społecznych z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami działającymi w sferze pożytku publicznego w zakresie  rocznego Programu współpracy Gminy Smołdzino z organizacjami pozarządowymi.  Uczestników zapoznano równiez z ofertą promocyjną Fundacji Partnerstwa Dorzecza Słupi „Zielone serce Pomorza”, które oferuje bezpłatną promocję na swoim portalu internetowym.

Natomiast w drugiej części spotkania udział wzięli przedstawiciele Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego w Słupsku, którzy przedstawili  między innymi Plan działania Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na rok 2011 oraz  zakres badań sytuacji organizacji pozarządowych realizowanych przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A w Słupsku.

Spotkanie to posłużyło również nawiązaniu bliskiej współpracy Urzędu Gminy w Smołdzinie z  organizacjami pozarzadowymi w zakresie wspólnej realizacji działań promujacych gminę.

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marcin Hałas 27-01-2011 10:44:25
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agata Pawłów 25-01-2011
Ostatnia aktualizacja: Marcin Hałas 27-01-2011 16:43:50