Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urzędu Gminy Smołdzino
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Dyżur doradcy energetycznego

DYŻUR DORADCY ENERGETYCZNEGO

 

W związku z realizacją przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Energetycznego w Gdańsku projektu pn.: ,,Ograniczenie emisji CO2 - gminny system doradztwa”, zapraszamy na dyżur doradcy energetycznego, który odbędzie się dnia 23 listopada 2016 r. (środa) w godz. od 9:00 do 14:00 w Urzędzie Gminy Smołdzino (sala konferencyjna).

Realizacja zadania ma na celu poprawę świadomości ekologicznej mieszkańców obszarów wiejskich w zakresie efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii poprzez angażowanie odbiorców w działania z tego zakresu.

Zapraszamy mieszkańców, w szczególności rolników do korzystania z nieodpłatnych konsultacji w zakresie doboru działań modernizacyjnych i inwestycyjnych poprawiających efektywność wykorzystania energii, prowadzących do zmniejszenia emisji CO2 oraz zanieczyszczeń powietrza, a także zwiększenia udziału energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych.

Wszelkie informacje na temat realizowanego projektu dostępne są na stronie www.podr.pl w zakładce Projekty (ograniczenie emisji CO2 - system doradztwa). 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Edyta Kwiatek 04-11-2016 13:03:56
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Edyta Kwiatek 04-11-2016
Ostatnia aktualizacja: Edyta Kwiatek 04-11-2016 13:07:53