Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Smołdzino

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Dyżur doradcy energetycznego

DYŻUR DORADCY ENERGETYCZNEGO

 

W związku z realizacją przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Energetycznego w Gdańsku projektu pn.: ,,Ograniczenie emisji CO2 - gminny system doradztwa”, zapraszamy na dyżur doradcy energetycznego, który odbędzie się dnia 23 listopada 2016 r. (środa) w godz. od 9:00 do 14:00 w Urzędzie Gminy Smołdzino (sala konferencyjna).

Realizacja zadania ma na celu poprawę świadomości ekologicznej mieszkańców obszarów wiejskich w zakresie efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii poprzez angażowanie odbiorców w działania z tego zakresu.

Zapraszamy mieszkańców, w szczególności rolników do korzystania z nieodpłatnych konsultacji w zakresie doboru działań modernizacyjnych i inwestycyjnych poprawiających efektywność wykorzystania energii, prowadzących do zmniejszenia emisji CO2 oraz zanieczyszczeń powietrza, a także zwiększenia udziału energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych.

Wszelkie informacje na temat realizowanego projektu dostępne są na stronie www.podr.pl w zakładce Projekty (ograniczenie emisji CO2 - system doradztwa). 


Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Edyta Szczkarewicz

Data wytworzenia:
04 lis 2016

Osoba dodająca informacje

Edyta Szczekarewicz

Data publikacji:
04 lis 2016, godz. 13:03

Osoba aktualizująca informacje

Edyta Szczekarewicz

Data aktualizacji:
04 lis 2016, godz. 13:07