Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Smołdzino

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Spotkanie w dniu 26 stycznia 2010 r.

W dniu 26 stycznia 2011 r.  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Smołdzinie odbyło się na zaproszenie Wójta Gminy Smołdzino Pani Lidii Orłowskiej-Getler spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych działających na terenie Gminy Smołdzino, przedstawicielami jednostek  samorządu terytorialnego oraz instytucji oświatowych i kultury. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele społeczności lokalnej.

W pierwszej części spotkania omówiono między innymi zasady i tryb przeprowadzania konsultacji społecznych z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami działającymi w sferze pożytku publicznego w zakresie  rocznego Programu współpracy Gminy Smołdzino z organizacjami pozarządowymi.  Uczestników zapoznano równiez z ofertą promocyjną Fundacji Partnerstwa Dorzecza Słupi „Zielone serce Pomorza”, które oferuje bezpłatną promocję na swoim portalu internetowym.

Natomiast w drugiej części spotkania udział wzięli przedstawiciele Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego w Słupsku, którzy przedstawili  między innymi Plan działania Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na rok 2011 oraz  zakres badań sytuacji organizacji pozarządowych realizowanych przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A w Słupsku.

Spotkanie to posłużyło również nawiązaniu bliskiej współpracy Urzędu Gminy w Smołdzinie z  organizacjami pozarzadowymi w zakresie wspólnej realizacji działań promujacych gminę.

 

 


Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Agata Pawłów

Data wytworzenia:
25 sty 2011

Osoba dodająca informacje

Administrator BIP

Data publikacji:
27 sty 2011, godz. 10:44

Osoba aktualizująca informacje

Administrator BIP

Data aktualizacji:
27 sty 2011, godz. 16:43