Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Smołdzino

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

"Sztuka w plenerze" - warsztaty Fundacji Partnerstwo Dorzecze Słupi

Nie wiesz jak udekorować stół wielkanocny? Brakuje Ci pomysłów na oryginalną dekorację świąteczną? Przyjdź do nas – zainspirujemy Cię!

Fundacja Partnerstwo Dorzecze Słupi w dniach 24 marca – 2 kwietnia zaprasza na kolejną edycję akcji promocyjnej pod nazwą "Sztuka w plenerze". Tym razem czekamy na Ciebie w Centrum Partnerstwa Lokalnego w Krzyni (Krzynia 16, budynek dawnej szkoły). Tegoroczna „Sztuka” odbędzie się pod hasłem zbliżających się świąt wielkanocnych. Jej celem jest promocja sztuki ludowej, rękodzieła i rzemiosła artystycznego wykonywanego przez twórców z obszaru Partnerstwa Dorzecze Słupi. Będą królowały pisanki i kraszanki oraz koszyki wielkanocne wykonywane z najróżniejszych materiałów. Ale nie zabraknie także palemek wielkanocnych, wianków i innych dekoracji, które z pewnością będą dla Państwa inspiracją. Wystawę dzieł lokalnych twórców można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach 7 – 15.

Chciałbyś spróbować swoich sił przy tworzeniu pisanek czy kraszanek? Dajemy Ci taką możliwość!

Wszystkich chętnych zapraszamy również na warsztaty, które odbędą się ostatniego dnia imprezy „Sztuka w plenerze” tj. 2 kwietnia (w sobotę) w godzinach 10.00 – 15.00. Aby uczestniczyć w warsztatach trzeba na nie tylko dotrzeć!


Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Marlena Makowska

Data wytworzenia:
01 kwi 2011

Osoba dodająca informacje

Marlena Makowska

Data publikacji:
01 kwi 2011, godz. 12:05

Osoba aktualizująca informacje

Marlena Makowska

Data aktualizacji:
01 kwi 2011, godz. 12:05